111


Черкаський академічний театр ляльок: відкриття 51-го театрального сезону!

17 вересня 2016 р. о 10.30 біля Черкаського академічного театру ляльок зібралося сто (а, може, більше!) усміхнених облич! Для маленьких поціновувачів мистецтва була підготовлена весела шоу-програма, в якій з не менш завзятим ентузіазмом брали участь і самі батьки.

 

 Перша частина святкового дійства (вулична, театралізована) розпочалася  з тихого польоту мильних бульбашок, а закінчилася активною дискотекою за участі мамусь і татусів.

 

Друга частина (театральна) включала розіграш кольорових лотерей та прем’єру містично-загадкової вистави «Чарівна скрипочка».

 

Між цими двома дійствами було ще дещо – так звана, офіційна частина свята, де відбулось наступне: 

 

- найактивніші глядачі театру отримали подарункові сертифікати на безкоштовний перегляд вистав (серед них – «золотий» - на місяць переглядів!); 

 

- лялькарів та глядачів театру привітав з відкриттям сезону начальник управління культури та взаємозв’язків з громадськістю  Олег Островський. 

Він же нагородив актрису театру, провідного майстра сцени Марію Ребякову почесною грамотою! 

 

По закінченню святкової програми кожне дитя отримало свій персональний  лотерейний приз, а кожен актор театру – квіти та солодощі від директора Любові Величко!