111


Сім за два: столиця!

Сім вистав! І всього за два дні! – такою була поїдка до Києва останніми вихідними січня 2017. Кияни побачили кращі роботи Черкаського театру ляльок – «Мицик…», «Лисичка… і Півник», «Таємниця…», «…Скрипочка», «Бабуся…» і «Собачка…». Знаком оклику (ну, чи жирною крапкою))) стала «Наталка Полтавка» для дорослих.

Всі сім подій відбулися в рамках Всеукраїнського творчого проекту «Лялькова родина єднає країну».
Організатор – Київський академічний театр ляльок. (Дякуємо вам!)

Судячи з відгуків, Черкаси залишили по собі яскраві враження. Причому емоції вражених найрізноманітніші: від і до... – кращого годі й бажати!

Емоціями ділиться режисер Київського академічного театру ляльок Руслан Неупокоєв: «От і закінчилися гастролі Черкаського академічного обласного театру ляльок, що без перебільшення стали значною подією мистецького життя Києва.
Від імені театру хочу подякувати за чудову та по-справжньому якісну роботу всім акторам, а особливо: Марії Ребяковій, Антоніні Кашнер, Миколі Королю, Олександру Швидкому, хоча б тому, що я встиг вивчити їхні імена, та можу сміливо згадати їх без помилок.

Особлива вдячність Ярославу Грушецькому, він займається тим, чим і має займатися український режисер: робить внесок у світове мистецтво.

А Любов Григорівна не лише все це героїчно витримує, але і всіляко сприяє. Гадаю, ідея нашого всеукраїнського проекту правильна та потрібна, на нашій сцені виступили цікаві колективи, кожен зі своїм із неповторним творчім обличчям, та ще багато заплановано.

Черкаський театр полюбився, як усьому Київському академічному театру ляльок, так і нашому глядачеві. Чекатимемо на нову зустріч!»

А черкаський режисер Ярослав Грушецький не забарився з відповіддю: «Дякую усім киянам-ляльковикам за зустріч і підтримку! Театр, його служби – не просто професіонали, а справжні фанати і віддані справі, навдивовижу чемні люди...
Не бійтеся везти вистави до Києва - воно того вартує!»

 

 

Сім за два: столиця!

 

Сім за два: столиця!

 

Сім за два: столиця!

 

Сім за два: столиця!