111


Фестиваль у Запоріжжі! Це п`ять!

Цілих п’ять днів наш театр перебував у Запоріжжі на П’ятому Всеукраїнському фестивалі «Лялькова веселка». Там ми взяли п’ятірку - чотири відзнаки і одну подяку нашому режисеру Ярославу Грушецькому за участь у складі журі фесту (голова!) smile

 

Отже: Вітаємо нашого актора Юрія Мяуса, який отримав свою першу всеукраїнсько-фестивальну нагороду - диплом за найпривабливіший голос фесту. Круто те, що ця оригінальна номінація не входила в початкові плани журі... Так, як і не входила в плани Юри smile . Але він вийшов, прозвучав і покорив! 

Радіємо за нашого композитора Сергія Кулинича! 

Його музичні твори ми впізнали у виставі Хмельницького академічного театру ляльок «Кай і Герда». Саме цей колектив взяв диплом за краще музичне оформлення вистави! 

Наші вітання Сергію і друзям-хмельниччанам!

 

Радіємо за Каріну Чепурну - головного художника театру. Завдяки їй наша вистава «Принцеса і Свинопас» отримала диплом «Краща сценографія»!

 

Радіємо за весь наш колектив, бо відзнака номер п’ять - то диплом за участь у фестивалі!

 

Від себе хочеться привітати з роллю і достойним виступом актрису Олену Новаченко. 

 

І звісно: Колеги із Запоріжжя, дякуємо вам! 

За неймовірні краєвиди острова Хортиця, за нові знайомства і смачні емоції, за те, що зібрали так багато друзів-колег в одному місті, на одному острові, в одній глядацькій залі!