111


Новини театру 2013 рік

В грудні 2013 року театр взяв участь та став лауреатом 28 Міжнародного фестивалю театрів для дітей в Тунісі (Північна Африка).
Театр представив виставу «Йшла собака через міст» (режисер – Я. Грушецький, художник – К. Чепурна), створену на основі українського фольклору.

Загалом актори зіграли сім вистав у чотирьох містах Тунісу. Все відбувалося майже за Пітером Бруком. Відомий режисер казав, що найбільший виклик для актора – потрапити туди, де глядач зовсім не знайомий з театром, і спробувати відшукати у виставі те, що буде всім зрозуміло.
Так і акторам Черкаського академічного театру ляльок О. Мельник та А. Кашнер довелося коригувати спектакль таким чином, щоб він став доступним на будь-якому рівні сприйняття. Для цього творчий колектив півтора місяці «штурмував» французьку мову і перекладав ключові діалоги вистави.

Фестиваль дозволив знайти точки дотику між різними культурами. Цей досвід став для акторів театру незабутнім. У Тунісі панувала дуже тепла, дружня атмосфера, тому всі отримали море вражень.